Obrony prac doktorskich dwóch doktorantów 14.05.2024 22:17

W ciągu ostatnich niecałych dwóch miesięcy odbyły się obrony dwóch doktoratów realizowanych w Katedrze Inżynierii Polimerów i Biomateriałów w ramach Szkoły Doktorskiej ZUT. W dniu 18 marca 2024 r. odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr inż. Martyny Sokołowskiej pt. „Monomery ze źródeł odnawialnych w syntezie zrównoważonych poliestrów do zastosowań medycznych”.

Natomiast w dniu 10 maja 2024 r. odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana mgra inż. Moeina Zarei pt. „Biodegradable and biomimetic fibrous composites of hierarchical structure”. Recenzentami prac byli wybitni specjaliści z zakresu inżynierii materiałowej i nauk chemicznych z wiodących uczelni krajowych i jednostki Polskiej Akademii Nauk. Recenzenci w obydwu przypadkach docenili wysoką jakość zrealizowanych badań i wnioskowali o wyróżnienie recenzowanych prac doktorskich.

Nowym doktorom nauk technicznych serdecznie gratulujemy!

Moein_and_Martyna.jpg