#WalkazKoronawirusem #UczelniawDobieKryzysu #Działamy 31.03.2020 11:03

Pracownicy Katedry Inżynierii Polimerów i Biomateriałów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT włączają się aktywnie w akcje ZUT wspierające działalność szczecińskich szpitali – w ramach akcji #CoMamyToDamy #poZUTeczni przekazaliśmy środki ochrony osobistej, a na naszych drukarkach 3D produkowane będą elementy przyłbic ochronnych we współpracy z pracownikami i studentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT.

Nie możemy jednak zapominać, że najwięcej dobra zrobimy pozostając w domu #zostanwdomu !

EUWNkY-WAAA8UGf.jpg

Pani dr inż. Ewa Wiśniewska i mag inż. Anna Blejson dostarczają fartuchy ochronne i rękawiczki jednorazowe na zbiórkę.

20200402_105210.jpg  IMG_3485.jpg

IMG_3486.jpg   IMG_3488.jpg

Pan dr inż. Krzysztof Gorący i mgr inż. Marek Żwir podczas druku 3D uchwytów do przyłbic ochronnych.