Zaproszenie na obronę pracy doktorskiej mgra inż. Wojciecha Ignaczaka 31.05.2021 09:58

DZIEKAN WYDZIAŁU TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ ORAZ RADA DYSCYPLINY INŻYNIERIA CHEMICZNA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE uprzejmie informują, że w dniu 22 czerwca 2021 r. (wtorek), o godz. 9 00 odbędzie się w trybie zdalnym na platformie MS Teams publiczna obrona pracy doktorskiej mgra inż. Wojciecha Ignaczaka na temat: „PP/PBT thermoplastic composites reinforced with basalt fibres” („Kompozyty termoplastyczne PP/PBT wzmocnione włóknem bazaltowym”).

Promotor:

prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Recenzenci:

a) prof. dr hab. inż. Jacek Pigłowski z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej

b) prof. dr hab. inż. Tomasz Sterzyński z Wydziału Inżynierii Mechanicznej Politechniki Poznańskiej

Recenzje i streszczenie pracy zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT: bip.zut.edu.pl/bip-informacje/wydzialy-zut/wydzial-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowaniaawansowe/przewody-doktorskie.html, natomiast rozprawa doktorska została udostępniona do wglądu na platformie MS Teams.

Osoby wyrażające chęć zapoznania się z pracą oraz udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej do dnia 21 czerwca 2021 r. do godz. 12:00 na adres email: informatyk-wtiich@zut.edu.pl